Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Kolizja z dzikami

Kolizja z dzikami
00:00:44
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Aż cztery dziki wybiegły na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód autora nagrania na odcinku drogi Miłobadz — Kolnik.

Autor pisze:

Moja przestroga dla każdego, zwłaszcza ze słabymi światłami. Znak ostrzegający o dzikich zwierzętach nie jest stawiany bez powodu. Badałem temat odszkodowania od zarządcy dróg i okazuje się, że jeśli był znak, to nie ma szans, a google maps pokazuje, że jest i to dokładnie w tej okolicy (widać w 3sec). Kończy się tam sad, gdzie jest ogrodzenie z obu stron i zwierzaki się tam pchają. Jak zobaczycie znak ostrzegawczy o zwierzętach, noga z gazu i zachowajcie ostrożność — Ja zacznę na pewno bardziej zwracać na to uwagę!!!

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.