Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Kierowca bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy w Olsztynie

Kierowca bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy w Olsztynie
00:00:13
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

29 października przed godziną 11 jadący ulicą Obiegową 63-letni kierowca Hyundaia i20, mimo czerwonego światła, wjechał na skrzyżowanie wprost pod przejeżdżającą taksówkę marki Opel Zafira. W wyniku zderzenia, Hyundai wpadł na przejście, uderzył w dwie latarnie i zatrzymał się na wysepce.

Wpływ na ten niebezpieczny manewr mogło mieć oślepiające słońce, przez które 63-latek mógł nie zauważyć zmiany koloru światła na sygnalizatorze.

O ile pasażerce taksówki nic się nie stało, to jej kierowcę zabrano do szpitala. Kierującego i20 opatrywano na miejscu w karetce. Dwa pasy ulicy Sikorskiego były wyłączone z ruchu.

Jak okazało się, 63-letni sprawca kolizji nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dlatego policjanci sporządzili dokumentację z tego zdarzenia, która trafi do sądu.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.