Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Wypadek drogowy przy Geosferze w Jaworznie i najszybszy przyjazd karetki

Wypadek drogowy przy Geosferze w Jaworznie i najszybszy przyjazd karetki
00:00:59
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Wypadek drogowy z udziałem osobowej Mazdy w Jaworznie przeszedł do historii ze względu na najszybszy przyjazd karetki pogotowia, która przyjechała już po 3 sekundach po zdarzeniu! To nie żart.

W miniony piątek, 18 listopada, jadąc drogą przy GEOsferze w Jaworznie (woj. śląskie), kierowca Mazdy wyprzedzał na łuku drogi, zjeżdżając na swój pas ruchu nagle stracił kontrolę nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu. Po… 3 sekundach na miejsce zderzenia niespodziewane przyjechało pogotowie ratunkowe.

Na filmiku z mejsca zdarzenia umieszczonym na serwisie YouTube widać, jak kierujący Mazdą traci kontrolę nad samochodem i dachuje. Za chwilę z naprzeciwka nadjeżdża karetka pogotowia. Teraz Internauci żartują, że jest to najszybsze pogotowie w Polsce. A prawda jest taka, że karetka akurat tamtędy przejeżdżała. Tym czasem kierowca Mazdy został odwieziony do szpitala.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.