Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Kolizja okiem kamery w Bydgoszczy

Kolizja okiem kamery w Bydgoszczy
00:00:23
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Kolizja u zbiegu Szubińskiej i Broniewskiego w Bydgoszczy.

Nieuwaga, pośpiech, a także zaniedbanie doprowadziły do kolizji pojazdów. Dwaj kierowcy popełnili wykroczenia. Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa, natomiast kierowca forda jechał bez włączonych świateł mijania. Zdarzenie miało miejsce w środku nocy na pustej ulicy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Wszystko wydarzyło się po północy, wówczas kierujący pojazdem marki Audi skręcając z ulicy Broniewskiego w ulicę Morcinka nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Ford Mondeo jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu. Ten z kolei nie miał włączonych świateł mijania.

Jak się okazało, audi to taksówka, która przewoziła klientów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca audi odmówił przyjęcia mandatu, wobec czego sprawa spowodowania kolizji znajdzie swój finał w sądzie. Natomiast kierująca fordem za brak włączonych świateł mijania została ukarana mandatem karnym.

Powyższe zdarzenie jest przykładem nieroztropności na drodze, co niejednokrotnie jest przyczyną wielu kolizji, szczególnie w mieście.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.