Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Potrąciła 9-latkę i chciała odjechać

Potrąciła 9-latkę i chciała odjechać
00:00:27
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Kamera monitoringu na jednej z ulic w Lubawie zarejestrowała moment potrącenia dziewczynki. Kierująca Hondą dojeżdżając do przejścia dla pieszych nie zachowała szczególnej ostrożności i doprowadziła do najechania na stopę 9-letniej dziewczynki.

Pokrzywdzona 9 – latka została przetransportowana do szpitala w Iławie gdzie po badaniach i opatrzeniu została zwolniona. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 21 – letnia kierująca chciała oddalić się z miejsca zdarzenia jednak kiedy zorientowała się, że świadkowie wypadku zapisując jej numery rejestracyjne zatrzymała się na pobliskim parkingu. Funkcjonariusze sprawdzili dokumenty mieszkanki Lubawy, okazało się, że kobieta posiada prawo jazdy dopiero 11 miesięcy, które za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym zostało jej zatrzymane. 21 – latka była trzeźwa.
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.