Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Kolizja Opla z barierką w Krakowie

Kolizja Opla z barierką w Krakowie
00:00:22
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Wczorajsza nibezpieczna sytuacja drogowa z udziałem dostawczego busa marki Opel Vivaro w Krakowie. Autor wideo z rejestratora jazdy pisze:

Wiadukt, droga ewidentnie bardziej się "świeci"… no to ściągam nogę z gazu a tutaj lewym pasem odważnie Opel, myślę skubany pewnie ma dobrej klasy nowe zimówki to jedzie szybciej. Jednak się myliłem… :/

Smutny jest też fakt, że nie był to gwałtowny i ostry poślizg tylko zaczęło się od delikatnego uślizgu tyłu który można było spokojnie wyprowadzić… jednak żeby to zrobić, wypadało by trochę poćwiczyć i popróbować poślizgi… przykre jest, że dostępnych miejsc do takich ćwiczeń dla «zwykłych kowalskich» jest prawie zero… a ewentualne próby podszlifowania umiejętności na pustych parkingach i innych tego typu miejscach z dala od ruchu i innych samochodów często kończą się «nalotem» policji.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.