Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Życie ocaliła jej latarnia

Życie ocaliła jej latarnia
00:01:14
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Mrożące krew w żyłach nagranie. Dopiero na nagraniu z kamer drogowych widać, jak blisko było tragedii. Dziewczyna, która wczoraj przechodziła ul. Poznańską może mówić o wielkim szczęściu. Zepchnięte z drogi auto z dużą prędkością pędziło prosto na nią. Pieszą uratowała latarnia uliczna, w którą z impetem uderzył Peugeot. Kilkadziesiąt centymetrów od nóg kobiety.

Kierująca Mercedesem skręca pod zakaz w lewo w ul. Poznańską. W tym momencie z góry alei Wojska Polskiego zbliża się Peugeot. Jego kierowca próbuje zjechać z linii zderzenia z Mercedesem. Wszystko dzieje się w ułamkach sekund. Piesza, która idzie chodnikiem od strony ul. Harcerskiej w kierunku alei Wojska Polskiego, widzi już kątem oka, że w jej kierunku pędzi Peugeot. Zatrzymuje się, próbuje zawrócić, by zejść z linii toru jazdy auta. W tym samym momencie dochodzi do zderzenia. Peugeot zostaje zepchnięty lekko w prawo i bez żadnej kontroli pędzi wprost na chodnik. Auto ostatecznie uderza w latarnię. Kilkadziesiąt centymetrów za nią stoi młoda kobieta. Piesza upada na ziemię, ale nie odniosła żadnych obrażeń. Można sobie wyobrazić, jak wyglądałby ten wypadek, gdyby nie latarnia.

Siła uderzenia była tak silna, że drgania nim spowodowane widać nawet w obrazie kamery, która znajdowała się na konstrukcji obok. Sprawczyni zdarzenia, 68- letnia poznanianka, która prowadziła mercedesa, dostała 500 zł mandatu i 6 pkt. karnych.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.