Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Olsztyn. Volkswagen staranował latarnię i zaparkował się na BMW

Olsztyn. Volkswagen staranował latarnię i zaparkował się na BMW
00:00:21
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Kamery ITS w Olsztynie zarejestrowały zdarzenie do którego doszło w minioną niedzielę 24 września kilkanaście minut przed godziną 16:00

28-letni kierowca Volkswagena Polo, jadąc ulicą Sikorskiego, nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu i najechał na prawidłowo jadące BMW, spychając je na pas zieleni.

Kierowca VW Polo stracił panowanie nad pojazdem, samochód obrócił się bokiem, najechał na krawężnik i uderzył w latarnie. W wyniku tego uderzenia tył auta uniósł się i po chwili opadł na BMW, które wjechało w to miejsce.

Choć zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Pracujący na miejscu policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy 28-latkowi kierującemu VW.

źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Województwo:
Data zdarzenia:
15:00
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.