Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Agresja na drodze

Agresja na drodze
00:00:46
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Kamera samochodowa zarejestrowała konflikt drogowy i zderzenie z pojazdem agresywnego kierowcy.

Autor nagrania pisze:

Dla kierującego Skodą, wcześniej (przed nagraniem) gwałtownie zmieniłem pas ruchu bez kierunkowskazu. Nigdy mi się nie zdarza żeby nie sygnalizować zmiany, ale każdy ma prawo do własnego zdania. To była przyczyna pierwszego zajechania. Pan ze Skody był bardzo agresywny, ciągnął za klamkę i bił w szybę. Mnie, niestety, też puściły nerwy, nie ma ludzi idealnych i nikt z Was nie wie jak by się zachował w takiej sytuacji. Pierwsze uderzenie w drzwi skody nie niosło żadnych uszkodzeń na żadnym z pojazdów. Nie zdołałem uniknąć drugiego zdarzenia. Uszkodzenia w Astrze jak na zdjęciu, w Skodzie natomiast (został akurat trafiony w najtrwalszą część) pęknięty i porysowany zderzak. Na miejscu była Policja, która stwierdziła, że ewidentną winę za drugie zdarzenie ponosi kierowca Skody (wyprzedzanie z drugiej strony wysepki) za co został ukarany mandatem karnym. Ja również dostałem mandat karny za wcześniejsze najechanie na drzwi — mimo, że nie było na nich żadnych uszkodzeń. Astra została naprawiona za środki od Pana ze Skody. Potrącenia formalnie nie było. Co ważne, na koniec wszystkiego przy odjeździe Policji podaliśmy sobie dłonie i zgodnie stwierdziliśmy, że poniosły nas nerwy. Okazało się, że kierujący Skodą jest tak naprawdę ogólnie spokojną osobą, tak samo zresztą jak ja. Zdarzenie to nauczyło nas czegoś, co jest oczywiste, ale nie zawsze się do tego stosujemy — że za kierownicą należy być opanowanym, a nerwy to zły doradca. Pozdrawiam Pana ze Skody.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.