Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Kraków. Kolizja 3 samochodów i uniknięcie kolejnej kolizji

Kraków. Kolizja 3 samochodów i uniknięcie kolejnej kolizji
00:01:13
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Karambol 3 pojazdów i uniknięcie najechania na tył. Autor wideo pisze:

Srebrne BMW jechało z bezpieczną odległością przed poprzedzającym go samochodem… jednak kierownik skody stwierdził, że to dobre miejsce dla niego i wjechał na chama przed BMW. I tak stał się 3 ofiarą kolizji.

Wymusił na BMW gwałtowne hamowanie — zamiast spokojnego dojechania do poprzedzających samochodów na co wcześniej się zanosiło… i w efekcie sam musiałem gwałtownie hamować i ostatecznie zmienić pas aby uniknąć kolejnej kolizji.

PS. warto spojrzeć na stan dróg ( dziury mniejsze lub większe w tym miejscu ) i jaki wpływ one mają na hamowanie… Gdyby nie fakt, że miałem miejsce na prawym pasie aby «uciec» to szanse na zatrzymanie przed BMW były by w obecnej sytuacji prawie zerowe.

I na nic się zdała przepisowa prędkość, nowe / roczne zawieszenie, hamulce/tarcze 325mm po 3 tyś km. Czy roczne opony Michelin PS 4. Gdy po mocniejszym wciśnięciu hamulca od razu ingerował ABS i auto się zachowało jak widać na filmie. ( Gdybym znalazł się w podobnej sytuacji tylko na równej drodze szanse na zatrzymanie przed BMW były by prawie pewne )

Województwo:
Data zdarzenia:
12:07
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.