Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Warszawa. Poślizg na łuku drogi

Warszawa. Poślizg na łuku drogi
00:00:33
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Auto wpadło w poślizg na alei Stanów Zjednoczonych 26 października. Autor wideo pisze: 

Na jezdni w kierunku Grochowa znajduje się niebezpieczny zakręt, na którym bardzo często kierowcy wpadają w poślizg i rozbijają swoje samochody na elementach przydrożnej infrastruktury. Nie ma miesiąca, aby w tym miejscu nie doszło do poważnego wypadku.

O dużym szczęściu może mówić kierowca, który w czwartek 26 października sam doświadczył jak niebezpieczne jest to miejsce. — Sprawny samochód, nowe opony i napęd 4x4 nie wystarczyły by bezpiecznie pokonać zakręt na mokrej nawierzchni.

Na nagraniu z wideo-rejestratora widać jak auto wpada w poślizg, mija jedną latarnię dosłownie «o włos» i zatrzymuje się na pasie zieleni, 20 cm od kolejnej latarni. Pojazd i kierowca tym razem wyszli ze zdarzenia cało. Autor nagrania dodaje, że jeździ tą trasą od 20 lat i przyznaje, że po prostu zgubiła go rutyna. 

Województwo:
Data zdarzenia:
03:31
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.