Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek drogowy w Jeziorzanach. 82-letni kierowca Jeepa pomylił pedał gazu z hamulcem

Wypadek drogowy w Jeziorzanach. 82-letni kierowca Jeepa pomylił pedał gazu z hamulcem
00:00:16
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

2 potrącone rowerzystki, 5 uszkodzonych samochodów i zniszczony słupek — to bilans wykonanego przez 82-letniego kierowcę Jeepa manewru cofania w Jeziorzanach (pow. lubartowski, woj. lubelskie).

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło kilka dni temu w centrum Jeziorzan (pow. lubartowski, woj. lubelskie). Jak wstępnie ustalili policjanci, 82-letni kierujący Jeepem, podczas wycofywania się z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Przytoczna samochodem osobowym BMW z przyczepką. Następnie Jeep jeszcze przyspieszył obracając się na ulicy. Uderzył w jadące ulicą w kierunku Michowa rowerzystki, a w dalszej kolejności w słupek znaku drogowego i zaparkowane pojazdy. 

Łączny bilans wykonanego przez 82-latka manewru cofania to 2 potrącone rowerzystki 5 uszkodzonych samochodów i zniszczony słupek. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Na szczęście w 3 uszkodzonych na parkingu samochodach nie było żadnych osób. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Rowerzystki, mieszkanki gminy Jeziorzany w wieku 74 i 20 lat zostały przetransportowane do szpitala.

Województwo:
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.