Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Drastyczne nagranie potrącenia w Piotrkowie

Drastyczne nagranie potrącenia w Piotrkowie
00:00:18
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

W Piotrkowie 81-letni mężczyzna został potrącony przez samochód marki Mercedes Vito należący do jednej z piotrkowskich firm pogrzebowych. 

W sieci Internet pojawiło się nagranie z kamery monitoringu, na którym zarejestrowany jest moment zdarzenia. Ten film został opublikowany na portalu www.sadistic.pl i jest już dostępny na portalu youtube. 

Ze wstepnych ustaleń wynika, że makabryczne zdarzenie miało miejsce 28 października na ulicy Wojska Polskiego 60 w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowca czarnego Mercedesa Vito cofając nie zauważył pieszego — 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Jak pisze portal sadistic.pl, «Obywatel odjechał z miejsca zdarzenia tłumacząc się, że nic nie zauważył, wydawało mu się, że najechał na krawężnik… » Wstępnie główną winę za śmiertelne potrącenie starszego mężczyzny ponosi kierowca Mercedesa.

Województwo:
Data zdarzenia:
01:00
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.