Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Tomaszów Lubelski. Potrącenie 17-letniej pieszej

Tomaszów Lubelski. Potrącenie 17-letniej pieszej
00:00:37
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

W Tomaszowie Lubelskim kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała moment potrącenia 17-letniej dziewczyny na ulicy Lwowskiej przy Sądzie Rejonowym. 

Do potrącenia doszło kilka metrów od przejścia dla pieszych. Kierujący Toyotą 31-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Ulhówek, nie miał szans nawet zahamować, aby uniknąć potrącenia pieszej. Jak widać na nagraniu, dziewczyna w pewnym momencie zaczyna biec, wbiega na drogę i wpada pod koła Toyoty. 17-latka odbiła się od osobówki i upadła na asfalt. Jak ustalila policja, chwilę przed zdarzeniem doszło miedzy nią a znajomym do kłótni. Mieszkanka gm. Józefów była przytomna ale kontakt z nią był utrudniony. Czuć było od niej alkohol, dlatego została pobrana krew do badań. 

17-latka miała bardzo dużo szczęścia bo wyszła z tego z ogólnymi potłuczeniami ciała.

Źródło: Policja.pl
Województwo:
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.