Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Wymuszenie i kobieca logika

Wymuszenie i kobieca logika
00:00:34
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Środek dnia, Warszawa, skrzyżowanie ulic Gandhi i Alternatywy (nie to nie jest to sławne Alternatywy, tamta ulica była fikcyjna i naprawdę nazywała się i nazywa do dziś Grzegorzewskiej). Jechałem około 30 km/h, po czym spotkałem przemiłą panią (która wiozła dwójkę dzieci na tylnej kanapie), która przepięknie ścięła zakręt i doprowadziła do wymuszenia. Normalnie nie przejąłbym się tym, sytuacje takie się niestety zdarzają, a ja byłem czujny. Pani podjechała blisko, otworzyła szybę i już po wyrazie twarzy wiedziałem że nie zamierza przepraszać. Miła pani stwierdziła, że to moja wina ponieważ ja jechałem za szybko. Owszem, pani miałaby pierwszeństwo gdybym jechał na wprost – to jest skrzyżowanie równorzędne. Niestety ja jechałem w prawo, co zresztą słychać od 8 sekundy, gdzie włączyłem kierunkowskaz, więc spokojnie byśmy się minęli gdyby tylko pani jechała bliżej prawej krawędzi, a nie lewej. Dopiero parę godzin później chyba zrozumiałem logikę tej pani – gdybym jechał wolniej to jest 5-10 km/h wtedy mogłaby spokojnie ściąć zakręt bez konieczności hamowania i o zgrozo ustępowania mi miejsca…

Przepraszam za jakość dźwięku próbowałem podgłośnić jak najwięcej się da aby było słychać słowa pani. Piszczenie które słychać w tle to czujniki parkowania. Początek filmu jest 5-cio krotnie przyśpieszony.

Co do prędkości auta to można ją obliczyć na podstawie ilości pokonanych samochodów: w 6 s pokonuje 20 samochodów, czyli przy założeniu że 1 samochód ma 2 m szerokości (razem z odstępem między autami) daje nam pokonane 40 m w 6 s. Mnożąc razy 600 obie strony równania mamy pokonane 24 000 m w 3600 s. A 3600 s to 1h, czyli prędkość szacowana to 24 km/h.

Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.