Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Potrącenie 14-latki na przejściu w Bydgoszczy

Potrącenie 14-latki na przejściu w Bydgoszczy
00:01:59
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

W Bydgoszczy 64-letni mieszkaniec Nakła potrącił 14-letnią dziewczynę. Zdarzenie miało miejsce 22 stycznia o godzinie 07:30 na przejściu dla pieszych przy ulicy Nakielskiej. Niestety, tuż po potrąceniu kierowca odjechał, ale na drugi dzień zgłosił się na policję. Nastolatka została przewieziona do szpitala, życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara 4,5 lat więzienia. «Podejrzany przedstawia taką linię obrony, że nie zdawał sobie sprawy, że doszło do zdarzenia o takich konsekwencjach, a wcześniej próbował jeszcze sygnałem dźwiękowym ostrzec osobę, która próbowała przejść przez przejście dla pieszych» — informuje Prokuratura w Bydgoszczy.

Województwo:
Miejscowość:
Ulica:
Nakielska
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
08:30
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.