Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Dramatyczny poślizg zakończony kolizją w Kaliszu

Dramatyczny poślizg zakończony kolizją w Kaliszu
00:01:10
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Nietypową kolizję drogową nagrała kamera monitoringu na ulicy Polniej w Kaliszu w czwartek 1 lutego. Zderzyły się tam trzy samochody. 

Na nagraniu widać, jak z parkingu wyjeżdża biały samochód terenowy marki Jeep. Tymczasem z prawej strony z dużą prędkością nadjeżdża Skoda. Najprawdopodobniej kierujący Skodą gwałtownie wcisnął hamulec, w wyniku czego osobówka wpadła w poślizg i z impetem zderzyła się z dwoma innymi samochodami taranując znak drogowy. Skoda zderzyła się z jenym autem bezpośrednio na przejściu na pieszych. 

Nie wiadomo co by się stało gdyby na pasach znajdował się pieszy. To cud, że w tym zdarzeniu drogowym nikt nie został poszkodowany. 

Z ustaleń policjantów wynika, że 60-letni kierujący Skodą nie dostosował prędkości do warunków ruchu, samochód zarzuciło, w efekcie czego uderzył w fiata, który jechał z przeciwnego kierunku, następnie skosił znak drogowy i uderzył w renault, które wyjeżdżało z terenu prywatnej posesji. Sprawca ukarany został 500-złotowym mandatem i 6 punktami karnymi — informuje kaliska policja.

Województwo:
Miejscowość:
Ulica:
Polna
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
10:55
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.