Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Oto jak DSC w BMW "pomaga" w prowadzeniu

Oto jak DSC w BMW "pomaga" w prowadzeniu
00:00:26
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Kto jest winny?

2 osoby oddały głos
Wszystkie sondy

Auto nagrania pisze: 

DSC wywala moje E60 z prostej drogi

1. W 0:02 można usłyszeć klik z odpalnego DSC wywalającego mnie z drogi 2. Odkręcam natychmiast w lewo ale DSC w dalszym ciągu wypycha samochód w prawo przez kolejne 1,5 sekundy. Na filmie widać wyraźnie, że to nie tył się ślizga (jakby należało oczekiwać w BMW) ale to przód płynie gwałtownie w prawo (efekt DSC blokującego prawe tylne koło). 3. Przez kolejne dwie sekundy walczę żeby utrzymać się na drodze (pierwszy słup ominięty na milimetry). 4. W 0:05 słychać ponownie jak tym razem wyłącza się DSC ale rzecz jasna jest już za późno żeby cokolwiek jeszcze zrobić bo samochód jest już na głębokim poboczu.

Świetna robota i gratulacje dla BMW!!! Było by świetnie gdyby się dało to całe 'DSC g**no' wyłączyć na stałe w naszych samochodach.

Marka pojazdu:
Model:
Typ pojazdu:
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.