Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

HD Chevrolet Corvette roztrzaskany o schody

Chevrolet Corvette roztrzaskany o schody
00:02:21
Detected blocking advertising on the site

For the existence of our website you need showing ads. Please treat with understanding and add the site to the list of exceptions in your program for ad-blocking (AdBlock and others).

Pirat Drogowy 1073 videos

Dramatyczny wypadek z udziałem Chevrolet Corvette oraz Renault Fluence nagrała kamera monitoringu w jednym z miast w Rosji. W wyniku zderzenia samochód wyścigowy wyleciał z drogi i dosłownie wbił się w kamienne schody budynku. Chevroletem kierował 18-letni mężczyzna, który nie posiadał prawa jazdy. Kierowca Renault z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Najprawdopodobniej sprawcą jest kierujący Renault, który nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prosto Chevroletowi.

Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Dziadzio
13:01
Wydaje mi się, że to wina kierowcy Renaulta, który będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku, ale to nie zmniejsza winę kierowcy Chevroleta, który wsiadł za kierownicę nie mając prawka
Ładowanie...
Related videos
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.