Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wzięła udział w dwóch wypadkach drogowych w jeden dzień

Trzy rozbite auta i dwie osoby w szpitalu to efekt wypadków drogowych, które miały miejsce w czwartek 6 października na terenie powiatu pleszewskiego (woj. wielkopolskie).

Pierwszy wypadek miał miejsce około godziny 10:30 w Pleszewie. Na łuku drogi krajowej nr 12 (DK-12) samochód osobowy uderzył w latarnię oświetlenia drogowego. Wewnątrz auta została uwięziona poszkodowana kobieta. Gdy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że uszkodzona w wyniku wypadku latarnia oparła się o linię energetyczną. Strażacy sprawdzili teren zdarzenia detektorem napięcia i przystąpili do uwolnienia poszkodowanej. Następnie kobiecie udzielono pomocy medycznej i przekazano przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do pleszewskiego szpitala.

Do szpitala trafiła również osoba, która kilka godzin później wzięła udział w wypadku w okolicach Kościelnej Wsi. Tym razem zderzyły się dwa samochody: osobowy Renault i dostawczy Mercedes.
Wzięła udział w dwóch wypadkach drogowych w jeden dzień

Wzięła udział w dwóch wypadkach drogowych w jeden dzień

Wzięła udział w dwóch wypadkach drogowych w jeden dzień

KP PSP Pleszew

393
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.