Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Tragiczny wypadek na DK 5

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w niedzielę, 9 października, na drodze krajowej nr 5 (DK 5) nieopodal skrzyżowania Stawisk i Granicy.

53-letni kierowca samochodu marki Infiniti chciał wyprzedzić poprzedzający pojazd, stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust drogowy, – informuje KPP w Strzegomiu. Wypadku nie przeżyła 51-letnia pasażerka przetransportowana śmigłowcem do szpitala we Wrocławiu.

W samochodzie podróżowało małżeństwo z Kalisza. Po zderzeniu, samochód przewrócił się na prawy bok, a kierowca i pasażerka zostali zakleszczeni w pojeździe. Do ich uwolnienia strażacy musieli użyć hydraulicznego sprzętu, którym wycięli zarówno dach, jak i boki auta. Mężczyzna był przytomny i z licznymi złamaniami został zabrany przez karetkę pogotowia do Szpitala Latawiec w Świdnicy. Kobieta miała mniej szczęścia. Nieprzytomna, w bardzo ciężkim stanie i urazami wewnętrznymi została przetransportowana śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala we Wrocławiu, ale po kilku godzinach zmarła.

Tragiczny wypadek na DK 5

Tragiczny wypadek na DK 5

Tragiczny wypadek na DK 5

Tragiczny wypadek na DK 5

Tragiczny wypadek na DK 5

fot. OSP KSRG Strzegom

445
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.