Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Opel dachował na krajowej 65 (DK 65)

Wczoraj, 10 października, doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 65 w okolice Prostek (woj. warmińsko-mazurskie, pow. ełcki).

Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca pojazdu marki Opel jechał z Prostek w stronę Ełku. Na prostym odcinku drogi podczas wykonania manewru wyprzedzania kierujący stracił wówczas panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w tył poprzedzającego go Chryslera.

W wyniku uderzenia w Chryslera Opel zjechał z jezdni, wjechał do rowu i dachował. 33-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego został zbadany przez pogotowie ratunkowe, ale nie wymagał hospitalizacji. Chrysler, w którego uderzył 33-latek został zarysowany, nikomu z jego pasażerów nic się nie stało.

Kierowca Opla był trzeźwy, jechał sam. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci ustali, że 33-latek od niedawna jest kierowcą - miał prawo jazdy od września br.

Opel dachował na krajowej 65 (DK 65)
fot. KPP w Ełku
397
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.