Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Zderzenie trzech pojazdów na DK-73

Kolizja drogowa miała miejsce w środę, 14 czerwca, około godziny 11:30 w Kołaczycach (pow. jasielski, woj. podkarpackie), na drodze krajowej nr 73 (DK-73).


Według wstępnych danych, kierowca dostawczaka Iveco Daily, 22-letni mieszkaniec woj. małopolskiego, jadąc drogą krajową nr 73 (DK-73), w kierunku Pilzna (przysiółek Kluczowa), wyprzedzał ciężarowy holownik. Podobnie uczynił jadący za nim 31-latek kierujący Citroenem, także mieszkaniec woj. małopolskiego. W trakcie tego manewru, z lewej strony, z drogi prowadzącej do pobliskiej żwirowni, na drogę krajową wyjechał osobowym Audi, 70-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa pojazdom wykonującym manewr wyprzedzania. Kierujący Iveco Daily gwałtownie zahamował, a jadący za nim Citroen wjechał w jego tył.
 
Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Kierujący Audi został ukarany mandatem za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, natomiast kierowca Citroena został ukarany grzywną za spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Zderzenie trzech pojazdów na DK-73


Zderzenie trzech pojazdów na DK-73


fot. KPP Jasło
350
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.