Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Karambol na DK15 w Wymysłowie. Zderzenie 5 aut.

Wczoraj, 18 września, po godzinie 17:00 w Wymysłowie (gmina Trzemeszno, pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie) kierowca autolawety marki Ford Transit uderzył w tył osobówki Audi, powodując efekt domina.

Kierowca Forda z naczepą, 27-letni mieszkaniec powiatu radziejowskiego jadąc droga krajową nr 15 (DK15) od strony Gniezna w kierunku Trzemeszna nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył stojącego przed przejazdem kolejowym Audi A4, za kółkiem którego siedział 31-letni mieszkaniec Trzemeszna. W wyniku uderzenia Audi przemieściło się na przeciwny pas ruchu po czym uderzyło w bariery energochłonne. Następnie Ford uderzył w stojący przed Audi samochód osobowy Peugeot, kierowany przez 32-letniego mieszkańca Trzemeszna, który w wyniku przemieszczenia uderzył w stojący przed nim samochód osobowy marki Mercedes, kierowany przez 47-letniego mieszkańca Trzemeszna, który w wyniku przemieszczenia uderzył w stojący przed nim samochód osobowy Citroen kierowany przez 43-letniego mieszkańca gminy Trzemeszno.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Kierujący i pasażer audi zostali przewiezienie do szpitala. Po przebadaniu zostali zwolnieni do domu.

Sprawca zdarzenia za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

Karambol na DK 15 w Wymysłowie. Zderzenie 5 aut.

fot. KPP Gniezno
Data zdarzenia:
17:00
338
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.