Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wyprzedzanie skończyło się tragedią

30 września po godzinie 19:00 na drodze powiatowej w miejscowości (pow. ostrzeszowski, woj. wielkopolskie).

Policja ustaliła, że 24-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną), kierujący samochodem osobowym marki Toyota Avensis, prawdopodobnie wykonując manewr wyprzedzania pojazdu osobowego marki Fiat Siena, którym kierowała 24-letnia mieszkanka gminy Doruchów, nie upewnił się, że jest już wyprzedzany przez samochód osobowy marki Audi A6. W następstwie tego, kierujący Toyotą najechał na tył Fiata Sieny oraz uderzył w przód pojazdu marki Audi, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Doruchów. Kierujący Audi stracił panowanie nad pojazdem, co spowodowało, że pojazd zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Ponadto samochód także dachował i zatrzymał się częściowo na lewym poboczu. W wyniku zdarzenia kierujący Audi poniósł śmierć na miejscu. Pojazd marki Toyota Avensis przemieścił się na prawe pobocze i wjechał do przydrożnego rowu.

W samochodzie marki Audi przebywali również pasażerowie, dorosła kobieta oraz dwójka małoletnich dzieci - osoby zostały hospitalizowane w Szpitalu w Ostrzeszowie oraz w Ostrowie Wlkp. Obrażenia ciała odniósł również kierujący Toyotą, który został hospitalizowany w Szpitalu w Kępnie. W pojeździe marki Fiat Siena prócz kierującej przebywali także pasażerowie, dorosła kobieta oraz dwójka małoletnich dzieci - osoby z tego pojazdu nie odniosły żadnych obrażeń ciała.

Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej nie zachowanie wszelkich środków ostrożności podczas manewru wyprzedzania.

Wyprzedzanie skończyło się tragedią

Wyprzedzanie skończyło się tragedią

Wyprzedzanie skończyło się tragedią

Wyprzedzanie skończyło się tragedią

txt, fot. KPP Ostrzeszów
Data zdarzenia:
19:00
305
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.