Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

16-letni kierowca Alfa Romeo spowodował wypadek

Do wypadku drogowego doszło 17 października około godziny 10:30 w miejscowości Białe (pow. świecki, woj. kujawsko-pomorskie). 

Policja ustalila, że kierowca Alfy Romeo na łuku drogi w lewo, stracił panowanie nad pojazdem uderzając w drzewo, a następnie w jadącego z naprzeciwka Mercedesa, którym podróżował 47-letni kierowca i 42-letnia pasażerka. 

Kobieta w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i karetką została przewieziona do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 

Jak się szybko okazało, zdarzenie spowodował 16-letni mieszkaniec Świecia. Auto „pożyczył” bez wiedzy właściciela – dziadka i wybrał się na wagary. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności zdarzenia. Teraz za swoje czyny nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Sytuacji można byłoby uniknąć, gdyby 16-latek, nieposiadający uprawnień, nie usiadł za kierownicą samochodu.

info: KPP w Świeciu
Data zdarzenia:
10:30
483
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.