Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Naczepa popchnęła ciągnik na słup energetyczny

Dzisiaj rano, 20 października, około godziny 07:40 w Cieszacinie Wielkim (pow. jarosławski, woj. podkarpackie) doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego. 

W zdarzeniu uczestniczył pojazd ciężarowy marki Volvo wraz z pustą naczepą. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych oraz nachylenia drogi. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem i naczepą, która popchnęła ciągnik na ogrodzenie posesji i słup energetyczny.

Na skutek tego uderzenia znajdujący się w kabinie pasażer 55-letni mieszkaniec pow. przeworskiego zginął na miejscu. Kierujący pojazdem 56-letni mieszkaniec pow. przeworskiego trafił z obrażeniami do jarosławskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Policjanci ustalili, że był trzeźwy.

KPP Jarosław

Data zdarzenia:
07:40
376
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.