Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Karambol na S8 z udziałem 6 aut

Jak informuje KPP w Kępnie, o godzinie 19.00 na drodze S8 na pasie w kierunku Warszawy doszło do dwóch kolizji, które nastapiły niemal w tym samym czasie i miejscu. 

Kierujący samochodem marki Chevrolet, 29-latek z powiatu żagańskiego, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze doprowadził do zderzenia z innym samochodami - Skody, za kierownicą, której siedział 43-latek z Warszawy oraz Citroena, którym keirowała 27-latka z Siechnic. 

Niemal w tym samym momencie kierowca ciężarowego DAFa, najechał na to zderzenie, nie zdołał zahamować i doprowadził do kolejnych kolizji poprzedzających go aut, w tym także Audi i busa marki Opel. Za kierownicą busa siedział 52-latek z Ukrainy a Audi - 25-letni mieszkaniec Skarżyska Kamiennego.

Kolizja wyglądała bardzo groźnie, jednak nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Kierowca Chevrolet ma zatrzymane prawo jazdy i przeciwko niemu zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie. Kierowca ciężarowego DAFa, 44-latek z Łowicza, przyjał mandat karny. Podczas zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał.

Źródło: KPP w Kępnie

Data zdarzenia:
19:00
541
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.