Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Karambol na obwodnicy Lubartowa

Wczoraj wieczorem, 23 października, po godzinie 19:00 na skrzyżowaniu ulicy Nowodworskiej z obwodnicą Lubartowa doszło do zderzenia 5 pojazdów, w tym 3 samochodów ciężarowych i 2 osobowych.

Kierowca Fiata Stilo, 23-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego, jadąc ulicą Nowodworską na skrzyżowaniu z obwodnicą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok prawidłowo jadącego w kierunku Firleja pojazdu ciężarowego marki Iveco z naczepą. W wyniku tego uderzenia 45-letni kierowca Iveco, mieszkaniec powiatu brzozowskiego, częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając następnie w naczepę jadącego z naprzeciwka ciężarowego Mercedesa. Za pojazdem Iveco, obwodnicą w kierunku Firleja jechała kierująca Skodą, która aby uniknąć najechania na tył naczepy, zatrzymała bezpiecznie pojazd. Mimo to jadący za nią pojazd ciężarowy z naczepą z ładunkiem betonu, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył osobówki doprowadzając do kolizji. 

Wszyscy kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Do szpitala został przetransportowany kierujący Fiatem oraz jego troje pasażerów w wieku od 19-20 lat.

Data zdarzenia:
19:00
351
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.