Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Piechowice. Podwójny wypadek na DK3

Wczoraj rano, 24 października 2017 około godziny 07:30 przy wiadukcie na wysokości Górzyńca w Piechowicach 20-letni kierowca Peugeota, młody mężczyzna, mieszkaniec Szklarskiej Poręby, nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, na łuku drogi podczas gwałtownego hamowania wpadł w poślizg, uderzył w barierkę energochłonną, a następnie w most. 

Na szczęście ani kierowca ani pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń. 20-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi.

Chwilę później, 29-letni kierowca ciężarówki marki MAN, jadąc od strony Szklarskiej Poręby, nie zdołał wyhamować przed miejscem w którym zaczynał się ruch wahadłowy i staranował dwa auta osobowe. Również nie dostosował prędkości. W wyniku tego zderzenia do szpitala trafiły 4 osoby. 
Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi. 
Data zdarzenia:
07:30
543
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.