Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Rogaszyce. Tragiczne zderzenie busa z TIR-em na DK11

Wczoraj, 25 października, o godzinie 11:25 na drodze krajowej nr 11 (DK11) w miejscowości Rogaszyce (pow. ostrzeszowski, woj. wielkopolskie) miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. 

Kierowca TIR-a marki Scania wraz z naczepą marki Krone, 48-letni mieszkaniec powiatu grudziąckiego, jadąc w kierunku miejscowości Kępno, niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego aby uniknąć najechania na tył poprzedzajęcego go pojzadu zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym marki Renault Master, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego. 

Poszkodowany w wyniku zdarzenia kierujący samochodem dostawczym, który doznał otwartych złamań obu kończyn dolnych oraz obrażeń wielonarządowych, został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie o godzinie 17:05 zmarł na skutek poniesionych obrażeń.

Data zdarzenia:
11:25
669
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.