Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Peugeot uderzył w drzewo. 18-latek zginął na miejscu

Do zdarzenia doszło we wtorek 10 czerwca 2014 ok. godz. 20. W Katarzynkach (gmina Iława) młody kierowca peugeota 206 wypadł z drogi.

O szczegółach tego tragicznego zdarzenia mówi Krzysztof Rutkowski, rzecznik prasowy komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Iławie.

— Wczoraj kilka minut po godzinie dwudziestej do dyżurnego stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Iławie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze pomiędzy Iławą a Radomnem, w miejscowości Katarzynki.

Samochód osobowy peugeot 206, który prowadził młody mężczyzna, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Tuż po dotarciu na miejsce zdarzenia, strażacy starali się jak najszybciej dotrzeć do kierowcy. Potrzebne były hydrauliczne narzędzia ratownicze. Niestety, mimo wysiłków strażaków, lekarz stwierdził zgon 18-letniego mężczyzny.

Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach wypadku.

Data zdarzenia:
01:00
452
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.