Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Dwie osoby ranne po zderzeniu trzech pojazdów

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia drogowego które miało miejsce 25 maja na ulicy Żubrów w Jankowicach w powiecie rybnickim województwa śląskiego. Około godziny 16:25 zderzyły się tam trzy pojazdy - dwie osobówki i ciężarówka.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Volvo, 50-letni mieszkaniec Pszczyny, jadąc w kierunku Bierunia, ul. Żubrów w Jankowicach, uderzył w tył Opla Astry. 19-letni młody mężczyzna z Studzienic, który kierował Oplem, wskutek tego stracił kontrolę nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do czołówki z jadącym z przeciwka Audi.

Uderzenie najprawdopodobniej nastąpiło, kiedy zwolnił chcąc skręcić w lewo w ul. Szewczyka. „A- trójką” natomiast podróżowało małżeństwo z Międzyrzecza ze swoją 2,5- letnią córką. Na szczęście dziewczynce nic się nie stało. Do szpitala została przewieziona jej matka, która kierowała samochodem i kierowca astry. Przeprowadzone na miejscu badanie potwierdziło stan trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia.

Dwie osoby ranne po zderzeniu trzech pojazdów
Dwie osoby ranne po zderzeniu trzech pojazdów


fot. KP PSP Pszczyna
463
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.