Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Złotów. Wiozła koleżankę na egzamin, uderzyła w beczkę asenizacyjną

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło tydzień temu, 6 listopada około godziny 08:30, na drodze wojewódzkiej nr 188 (DW188) na odcinku pomiędzy Krajenką a Żeleźnicą na terenie powiatu złotowskiego w województwie wielkopolskim. 

20-letnia mieszkanka Złotowa, kierując samochodem osobowym marki Renault Laguna nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych, następnie nie dostosowała należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechała na tył prawidłowo jadącego beczkowozu asenizacyjnego. 

Pomimo poważnych uszkodzeń pojazdu, kobiety podróżujące Renaultem mogą mówić o dużym szczęściu chociażby dlatego że beczkowóz w momencie zderzenia był pusty. W zdarzeniu na szczęście nikt nie doznał obrażeń, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Posiadająca prawo jazdy od dwóch lat 20-latka została ukarana mandatem karnym, oświadczyła policjantom, że wiozła 19- letnią pasażerkę do Piły na egzamin na prawo jazdy.

Data zdarzenia:
09:30
494
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.