Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Zadroże. Czołowe zderzenie Volkswagena i Opla

Do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych doszło poniedziałkowym wieczorem 13 listopada na drodze wojewódzkiej nr 794 (DW794) w Zadrożu (pow. olkuski, woj. małopolskie) pod Olkuszem. O godzinie 20:00 zderzyły się tam Opel Corsa i Volkswagen Golf. 

Ze wstępnych danych policji wynika, że kierowca VW na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas i doprowadził do czołowego zderzenia z Oplem Corsą. 

W wyniku wypadku 52-letni kierowca Opla w ciężkim stanie został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Jego 55-letnia pasażerka trafiła do szpitala w Olkuszu. 

Jak się okazało, kierowca Volkswagena, 55-letni mieszkaniec Krakowa, był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u niego 1,84 promila.

485
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.