Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Jastrzębie Zdrój. Wypadek na ulicy Ranoszka

Do poważnego czołowego zderzenia doszło w poniedziałek 13 listopada około godziny 12:20 na ulicy Ranoszka w Jastrzębiu Zdroju (woj. śląskie). 

Jastrzębska drogówka wstępnie ustaliła, że 20-letni kierowca samochodu marki Renault Thalia, mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, jadąc ulicą Ranoszka w kierunku Gołkowic, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego od strony Gołkowic kierującego samochodem osobowym marki Audi A6.

Kierowca i pasażer samochodu Renault Thalia wyszli z pojazdu o własnych siłach, natomiast kierowca audi został wydobyty z pojazdu przez straż pożarną za pomocą sprzętu hydraulicznego, a następnie został przetransportowany śmigłowcem do rybnickiego szpitala. 

W związku z rażącym naruszeniem przepisów drogowych dotyczących niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze oraz stworzeniem realnego zagrożenia dla życia i zdrowia uczestników ruchu, policjanci zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Data zdarzenia:
13:20
678
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.