Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Kierująca cudem przeżyła poważny wypadek

Do wypadku doszło wczoraj 28 maja około godziny 16 w okolicach Szczercowa w powiecie bełchatowskim w województwie łódzkim. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 z drogą wojewódzką nr 480 samochód osobowy marki Volkswagen Polo zderzył się z autem dostawczym Fiat. Kierujący autem dostawczym zatrzymał się przed znakiem stop, aby upewnić się, czy droga jest wolna.

\"Patrzyłem w prawo w lewo w prawo w lewo nic nie jechało naprawdę nie było nawet żadnego auta, a kiedy ruszyłem zobaczyłem tę kobietę...\" - mówi kierowca Fiata.

ednak kierujący Fiatem wymusił pierwszeństwo i zderzył się z nadjeżdżającym od strony Wrocławia Volkswagenem Polo. Niestety, kobieta, która kierowała VW nie zdołała uniknąć zderzenia. W wyniku wypadku oba pojazdy wjechały do rowu, gdzie dostawczak zwalił się na dach osobówki.

\"To cud, że ta kobieta żyje przecież w tym aucie niema nawet dachu, a w tym roku było tu już ponad 10 wypadków i kilka śmiertelnych.\" - mówi jeden ze świadków wypadku.

 Kierująca cudem przeżyła poważny wypadek
 Kierująca cudem przeżyła poważny wypadek
 Kierująca cudem przeżyła poważny wypadek
 Kierująca cudem przeżyła poważny wypadek


fot. J.K.
485
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.