Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Mełno. Tragiczny wypadek pod Grudziądzem

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce w minioną niedzielę 26 listopada około godziny 11:40 w miejscowości Mełno (pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie). 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letni kierowca samochodu marki Ford Focus, mieszkaniec powiatu iławskiego, wjeżdżając na skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 533 (DW533) i 538 (DW538), nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volkswagenem Passat 18-letniemu grudziądzaninowi i doszło do zderzenia obu samochodów.

W wyniku zdarzenia na miejscu zginął 4-letni chłopiec jadący Fordem Focusem. Kierowca Forda w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Bydgoszczy. Obrażenia ciała odniosła również 14-letnia pasażerka Volkswagena, która została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala w Grudziądzu.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
12:40
732
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.