Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Pociąg staranował auto z rodziną. Dwójka dzieci nie żyje.

Dwójka dzieci nie żyje, dwie osoby ranne. Taki jest wynik wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu wczorajszym 3 czerwca na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Pniewite w powiecie chełmińskim, w województwie kujawsko-pomorskim.

W środę 3 czerwca tuż po godzinie 16.00 na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Pniewite pociąg relacji Toruń - Grudziądz staranował osobowy Volkswagen Sharan, którym podróżowała rodzina z dwójką dzieci, młodsze miało 3 lata, starsze 6 lat.

W wyniku kolizji samochodu osobowego z szynobusem dzieci (3-letnia dziewczynka i 6-letni chłopak) poniosły śmierć, a ich rodzice odnieśli ciężkie obrażenia, trafili do szpitala w Grudziądzu.

Samochód prowadziła 31-letnia kobieta - matka zmarłych dzieci. Kobieta miała pękniętą śledzionę, jest w śpiączce farmakologicznej, a 31-latek ma złamany obojczyk. W gminie ogłoszono żałobę.

Policja bada przyczyny wypadku

Pociąg staranował auto z rodziną. Dwójka dzieci nie żyje.


fot. policja
372
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.