Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Groźny wypadek na DK 94 pomiędzy Białym Kościołem i Czajowicami

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj, 24 stycznia, na drodze krajowej nr 94 (DK94) między miejscowościami Czajowice i Biały Kościół. O godzinie 10:00 zderzyły się tam osobowy Opel i ciężarówka z naczepą. Moment wypadku został nagrany przez wideorejestrator.

Jak widać na nagraniu w komentarzach osobówka nagle przejechała przez podwójną linię ciągłą, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w pojazd ciężarowy. Nikt nie wie co byłoby, gdyby kierowca ciężarówki w ostatniej chwili szybko nie odbił kierownicę w prawo próbując uniknąć czołowego zderzenia... 

Oba pojazdy po zderzeniu wylądowały w rowach. To cud, że wszystkie trzy osoby podrózujące Oplem wyszli z pojazdu na własnych nogach. Jedna osoba jednak trafiła do szpitala. Ciężarówką jechało dwie osoby - nie odniosły obrażeń. 

Przyczyny wypadku bada policja.

Województwo:
Powiat:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
11:00
772
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
11:27
Moment zderzenia zarejestrowała kamera samochodowa:

Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.