Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Złapał pobocze, uderzył w drzewo

W sobotę 27 stycznia o godzinie 14:55 na ulicy Łokietka w Wocławach (gmina Cedry Wielkie, pow. gdański, wpj. pomorskie) doszło do wypadku drogowego. 

Ze wstępnych ustaleń komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim wynika, że 55-letni mieszkaniec gminy Suchy Dąb jadący Seatem od strony Koszwał w kierunku miejscowości Trutnowy, zjechał na prawe pobocze, a następnie na lewe pobocze i przodem samochodu uderzył w drzewo. Samochód siłą odrzutu osunął się do rowu melioracyjnego. Przód pojazdu został kompletnie zniszczony.

Podczas wypadku poszkodowane zostały cztery osoby, kierowca oraz podróżujący z nim pasażerowie w wieku 15, 26 i 28 lat. Kierowca był trzeźwy. Do szpitali przetransportowano trzy osoby. 

OSP Cedry Wielkie wyraża słowa uznania i podziękowania dla okolicznych mieszkańców. Według straży, to oni jako pierwsi zajęli się poszkodowanymi, pomogli wydostać się z pojazdu i zaopiekowali do czasu przybycia służb. 

Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
15:55
552
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.