Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wypadek w Kraśniku. Grupa młodych ludzi wracała z dyskoteki

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dziś, 2 lutego, w nocy o godzinie 03:15 na skrzyżowaniu ulic Lubelska - Urzędowska w Kraśniku (pow. kraśnicki, woj. lubelskie). 

Jadący ulicą Urzędowską samochód osobowy wjechał na skrzyżowanie z ul. Lubelską łamiąc wszelkie zasady ostrożności. Doszło do zderzenia z jadącym drogą główną dostawczym busem. Osobowy Renault po zderzeniu przejechał jeszcze kilkanaście metrów uderzył w drzewo i słup oświetleniowy. Auto zostało poważnie uszkodzone. 

Wewnątrz samochodu znajdowało się 5 młodych osób, grupa wracała z dyskoteki. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala na badania, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Badanie trzeźwości kierującego samochodem osobowym,18-letniego mieszkańca powiatu janowskiego wykazało w organizmie 0,45 promila alkoholu. Policjanci już zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Młody człowiek będzie jeszcze odpowiadał za spowodowanie zdarzenia drogowego i jazdę pod wpływem alkoholu.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Ulica:
Lubelska, Urzędowska
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
04:15
466
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.