Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Groźny wypadek pod Kwidzynem na DK 55

Do groźnego wypadku drogowego doszło wczoraj rano, 2 lutego, kilka minut przed godziną 07:00 na drodze krajowej nr 55 (DK55) w pobliżu Czachówka (pow. kwidzyński, woj. pomorskie). 

Z ustaleń policji wynika, że 49-letni kierujący Fordem Tourneo jadący od strony Gardei w kierunku Kwidzyna, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad kieronicą , zjechał na przeciwną stronę drogi, zjechał z jezdni, uderzył w przydrożne drzewo. Następnie osobówka przewróciła się na lewy bok.

W wyniku wypadku ranni zostali trzej mężczyźni podróżujący autem. Dwie z nich o własnych siłach wydostały się z rozbitego samochodu. Trzecia osoba została uwolniona przez szyberdach. 

Jak informuje KPP w Kwidzynie, "najbardziej ucierpiał 46-letni pasażer, który ze złamaniem uda, ręki i urazem klatki piersiowej został przewieziony do szpitala. Pozostali dwaj mężczyźni doznali ogólnych potłuczeń ciała". Badanie wykazało, że kierowca Forda był trzeźwy. 

Teraz policja wyjaśnia przyczynę wypadku.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Model:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
08:00
617
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.