Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Dwa Opla, dwie ofiary śmiertelne - tragiczny wypadek na DK16

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś rano, 3 lutego, około godziny 07:00 na drodze krajowej nr 16 (DK16). Na wysokości miejscowości Rzeck (pow. olsztyński) zderzyły się dwa samochody osobowe marki Opel. 

Ze wstępnych ustaleń warmińskiej policji wynika, że kierowca Opla Astry, jadący w kierunku Biskupca, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Oplem Vectrą. Niestety, 64-letnia kierująca Vectrą zginęła na miejscu. Kobieta jechała wraz ze swoim mężem, który o własnych siłach opuścił auto. Wstępnie mężczyzna nie posiada poważnych obrażeń. 

Oplem Astrą kierował 22-letni młody człowiek, który również nie przeżył zderzenia. Oprócz niego samochodem podróżowało dwóch pasażerów w wieku około 30 lat i pies. Oboje wyszli z pojazdu o własnych siłach. Prawdopodobnie nie odnieśli poważnych obrażeń i byli nietrzeźwi. 

Wszyscy poszkodowani w wypadku zostali przetransportowani do szpitala. Psem zajęli się strażacy, którzy następnie przekazali zwierzę Straży Miejskiej. 

Obydwie ofiary wypadku to prawdopodobnie mieszkańcy Czerwonki.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
08:00
597
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.