Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Śmiertelny wypadek w Bożejewiczkach. Peugeot zderzył się z Oplem Astrą

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę, 3 lutego, o godzinie 13:45 na drodze krajowej nr 5 (DK5) pod Żninem. W miejscowości Bożejewiczki na odcinku Bydgoszcz - Poznań zderzyły się dwa samochody osobowe - Peugeot 206 i Opel Astra. 

Ustalono, że kierującą samochodem marki Peugeot mieszkanka gminy Żnin, jadąc w kierunku Bydgoszczy, podczas manewru wyprzedzania zderzyła się czołowo z Oplem Astrą. Autami podróżowało łącznie 5 osób. Peugeotem jechały dwie kobiety. Oplem jechało małżeństwo z 8-letnim dzieckiem. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła pasażerka Opla. 

4 osoby (po dwie z każdego auta), w tym 8-letnia dziewczynka, zostały przewiezione do szpitala, na szczęście, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Prawdopodobną przyczyną tragicznego wypadku był nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Według niepotwierdzonych informacji, kierująca Peugeotem dostała prawo jazdy zaledwie 2 miesiące temu.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
14:45
944
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.