Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wóz strażacki przygniótł samochód osobowy

W poniedziałek, 5 lutego, na drodze wojewódzkiej nr 846 (DW846) w miejscowości Małochwiej Duży (pow. krasnostawski, woj. lubelskie) doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. 

Wóz strażacki z JRG w Krasnymstawie, jadący na miejsce zdarzenia na sygnale, na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg i wypadł z drogi do rowu. Tam samochód pożarniczy przewrócił się na prawy bok, przygniatając znajdujący się w rowie samochód osobowy marki Volkswagen Passat, który jakiś czas wcześniej też wpadł w poślizg i wyłądował w rowie. 

Na szczęście, w chwili zdarzenia w samochodzie osobowym nikogo nie było. Samochodem gaśniczym jechało trzech strażaków, którzy opuścili pojazd o własnych siłach. Strażacy zostali zabrani do szpitala na profilaktyczne badania. 

Wiadomo, że w chwili zdarzenia silnie padał śnieg, droga była śliska i pokryta warstwą śniegu. KP PSP w Krasnymstawie informuje też, że piaskarka przyjechała już po zdarzeniu.

Województwo:
Powiat:
Droga:
Typ pojazdu:
Data zdarzenia:
01:00
720
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.