Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Wjechał w przyczepę

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszlo wczoraj rano, 20 lutego, o godzinie 06:00 na drodze wojewódzkiej nr 212 (DW212) pomiędzy Cewicami a Kamieńcem w powiecie lęborskim. 

Według danych lęborskiej drogówki, 27-letni mężczyzna jadący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Scania, który był w trakcie wykonywania manewru cofania w drogę podporządkowaną. Kierujący pojazdem Scania nadawał sygnały świetlne i dźwiękowe przy wykonywanym manewrze, celem ostrzeżenia kierujących przed możliwym utrudnieniem na drodze lecz mimo to kierujący VW Golf doprowadził do zdarzenia czołowo-bocznego z pojazdem Scania. 

Kierujący Volkswagenem Golf, jak i kierujący pojazdem Scania 28-latek byli trzeźwi. 27-latek z obrażeniami głowy trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Za spowodowanie kolizji drogowej policjanci ukarali go mandatem karnym.

Województwo:
Powiat:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
07:00
430
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.