Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Kierująca BMW X5 spowodowała groźny wypadek na obwodnicy Kalisza

31-letnia kobieta spowodowała wypadek drogowy, do którego doszło wczoraj, 17 kwietnia, o godzinie 14:19 na drodze krajowej nr 25 (DK 25) w Kaliszu – obwodnicy Kalisza i Nowych Skalmierzyc. 

Wstępnie ustalono, że 31-letnia mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego, kierując BMW X5, jechała od strony Ostrowa Wielkopolskiego w kierunku Kalisza. Z nieustalonych dotąd przyczyn BMW zjechało na przeciwległy pas jezdni doprowadzając do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Po zderzeniu z TIRem BMW uderzyło w latarnię a następnie dachowało. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód ciężarowy wraz z naczepą przewrócił się na prawy bok, blokując dwa pasy drogi. 

Kierowca samochodu ciężarowego, 33-letni mężczyzna z województwa warmińsko-mazurskiego, samodzielnie opuścił pojazd, nie wymagał pomocy medycznej. Natychmiast kierująca BMW uwięziona została wewnątrz pojazdu. Kobieta została przetransportowana przez karetkę pogotowia do szpitala.

Województwo:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Model:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
14:19
642
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.