Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Jeziorany. Dostawczak przebił ścianę domu

Dziś, 10 maja, kilka minut po północy samochód dostawczy marki Iveco wjechał w budynek mieszkalny w Jezioranach (pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie). Siła uderzenia była na tyle duża, że w ścianie domu powstał otwór o rozmiarach 2,5 na 2,5 metra. W chwili zdarzenia w samochodzie przebywało dwóch młodych mężczyzn. Jak okazało się później, byli oni kompletnie pijani. 21-latek miał ponad 1,8 promila, a jego 23-letni kolega ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzni stracili przytomność, obaj zostali przetransportowani do szpitala. 

Policjanci ustalili, że kierujący Iveco jadąc od strony Wójtówka najpierw zjechał na przeciwległy pas ruchu, przejechał przez metalowe ogrodzenie, a następnie uderzył w budynek. Dopiero po wytrzeźwieniu będzie możliwe przesłuchanie i przedstawienie zarzutów młodym mężczyznom. Odpowiedzą oni m.in. za kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego i sprowadzenie zagrożenia dla życia i zdrowia mieszkańców. 

Na szczęście dwoje domowników spało w innym pomieszczeniu i nic im się nie stało.

Województwo:
Powiat:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
00:00
396
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.