Wypadki drogowe w Polsce i Rosji. Ciekawe filmy z kamer samochodowych. Zdjęcia. Nagrania wypadków. Relacje świadków.
Zdjęcia i video sytuacji drogowych w Polsce i Rosji

Jaworzno. Wypadek na DK79

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce dzisiaj nad ranem, 18 maja, kilka minut po godzinie 04:00 na drodze krajowej nr 79 (DK79). 

Ze wstępnych danych policji wynika, że 21-letni kierowca ciężarówki Scania, poruszał się aleją Jana Pawła II w kierunku Katowic. W rejonie skrzyżowania z ul. Lipową, na jego pas ruchu wyjechał z prawej strony samochód osobowy marki Seat. Jak się później okazało, osobówką kierowała 27-letnia mieszkanka województwa łódzkiego. 

Nieoficjalnie wiadomo, że na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ulicą Lipową w nocy sygnalizacja świetlna działała w sposób pulsacyjny. Najprawdopodobniej kierująca Seatem kobieta nie zatrzymała się przed znakiem STOP i wjechała na skrzyżowanie wprost pod jadący prawidłowo TIR. 

Ponieważ kobieta została zakleszczona w samochodzie, strażacy musieli użyć sprzętu specjalistycznego, aby ją wydobyć. Mimo starań lekarzy, poszkodowanej nie udało się uratować. Kierowca tira był trzeźwy, tłumaczył, że nie był w stanie uniknąć zderzenia.

Województwo:
Miejscowość:
Droga:
Marka pojazdu:
Typ pojazdu:
Typ zdarzenia:
Data zdarzenia:
04:00
461
Podobało Ci się to zdarzenie drogowe? Daj nam motywację do dodawania kolejnych sytuacji drogowych.
Skomentuj poniżej lub Podziel się artykułem ze znajomymi na serwisach społecznościowych!
Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy
Ładowanie...
Ta witryna używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Przeglądając dalej witrynę bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.